Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace
Zrcadlo - Pro lidi, kteří myslí vlastní hlavou.

Zrcadlo: 04/2012
Archív článků, čtenářský deník, seminární práce, referáty, úvahy

Vítejte v archívu. Kromě článků psaných pro Zrcadlo.blogspot.com tu najdete spoustu textů, které jsme vytvořili během našeho studia na střední a vysoké škole: čtenářský deník, referáty, seminárky, zápočtové práce, úvahy, výpisky, jednoduché texty v angličtině a němčině...

Každá stránka archívu představuje jeden měsíc. Některé studijní materiály jsme ukládali po větších blocích (desítky textů). Pro nalezení konkrétního obsahu doporučujeme použít náš vyhledávač, případně Rubriky nebo Materiály do školy v levém menu.

Snažili jsme se vždy poctivě uvádět zdroje, ze kterých jsme čerpali. Přesto se chybička mohla vloudit. Budeme rádi, když nás upozorníte na případné nesrovnalosti.

Jak jsem začínal na Internetu - 15. výročíIluze o ochraně soukromí na Internetu? Nezbývá než věřitKDU-ČSL: Jediná rozumná volba v příštích volbách do PSJak vložit titulky do filmu? S AVI ReComp velice snadnoZrušme penalty ve fotbale! - Proč ano & proč neDan Bárta a skupina Alice - Písničky z YouTubeO bohatství a štěstí aneb Krize smrdí od hlavyÚprava (sjednocení) hlasitosti MP3 pomocí MP3Gain - NávodKdo může za dluhy, kdo je nakonec zaplatí (stručný přehled)

Mikroblog