Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace
Zrcadlo - Pro lidi, kteří myslí vlastní hlavou.

Zrcadlo: 07/2012
Archív článků, čtenářský deník, seminární práce, referáty, úvahy

Vítejte v archívu. Kromě článků psaných pro Zrcadlo.blogspot.com tu najdete spoustu textů, které jsme vytvořili během našeho studia na střední a vysoké škole: čtenářský deník, referáty, seminárky, zápočtové práce, úvahy, výpisky, jednoduché texty v angličtině a němčině...

Každá stránka archívu představuje jeden měsíc. Některé studijní materiály jsme ukládali po větších blocích (desítky textů). Pro nalezení konkrétního obsahu doporučujeme použít náš vyhledávač, případně Rubriky nebo Materiály do školy v levém menu.

Snažili jsme se vždy poctivě uvádět zdroje, ze kterých jsme čerpali. Přesto se chybička mohla vloudit. Budeme rádi, když nás upozorníte na případné nesrovnalosti.

Šlendrián v České republice: 4 nejčastější příčinyKnížky z letošní dovolené: Irving Stone a Forrest CarterAudioknihy: má láskaLesk a bída internetových diskusíCappy od The Coca-Cola Company: Džus nečekejteEXKLUZIVNĚ: Účinky pervitinu na vlastní kůži (anonymní zpověď)Farma Bolka Polívky - Restaurace U klauna: Recenze večeřeBydleni-z.cz: Neobvyklý magazín o nemovitostech a bydleníSportovní přenos: Seriózní zpravodajství nebo lidová zábava?

Mikroblog